45 vjeçarja M.E nga fshati Gradec, mbrëmë rreth orës 01.00 është pranuar në spitalin e Gostivarit për shkak se ka pirë barna me sasi të madhe. Siç thonë nga policia, 45 vjeçarja pas ndihmës mjekësore në Spitalin e Gostivrit është trasnferuar në Shkup, përcjell TetovaSot

Ende nuk dihen motivet se si ka ndodhur ngjarja, dhe helmimi i 45 vjeçares, policia ka nisur hetimet për të zbardhur helmimin e gruas nga Gradeci./TetovaSot/
Loading...