Maqedoni

60 vjeçarja nga Tetova vdes në rrugë

te

Në policinë e Tetovës dje pasdite nga spitali i Tetovës është është lajmëruar se tek ata është sjellur e ndjera 60 vjecare C.K nga Tetova, përcjell Aktuale.mk.

Është konfirmuar se e ndjera duke ecur rrugës është alivanosur dhe ka ra në trotuar.

Kalimtarët kanë tentuar që ta ndihmojnë por ajo nuk ka dhënë shenja jete.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top