Xherdan-Shaqiri

Futbollisti Xherdan Shaqiri është shumë afër që të kalojë te skuadra e Schalkes 04, kështu raportojnë mediumet e huaja. Nesër në orën 14.00 Interi luan miqësore kundër Bayernit nga Munihu, ku te dyja skuadrat janë në përgatitje në Kinë dhe sipas asaj që raportohet Shaqiri nuk do të paraqitet në lojë.

Loading...