Nicole Scherzinger e ka festuar ditëlindjen e saj të 40 në maksimum, në Londër dhe Mikonos.

Këngëtarja me famë botërore ka ndarë në profilin e saj në “Instagram” një video tepër të “nxehtë” nga ishulli grek, ku ndjekësit kanë mbetur të habitur nga linjat e saj perfekte. Teksa nxjerr në pah asetet e saj mahnitëse, Nicole shfaqet në klip duke dalë nga një pishinë e veshur me bikini të zeza, për t’i dhuruar më pas fansave një puthje.

1 / 1

 

Loading...