Përderisa opozita shqiptare në Shqipëri proteston kundër gjykimit të protestuesve në Rrugën e Kombit, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është fotografuar duke pirë kafe në një prej lokaleve të Tiranës nën shoqërinë e liderit të partisë nga Kosova, Vetëvendojse, Albin Kurti dhe Zëvendëskryeministrin e Kosovës dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Loading...