ShowBiz

Adelina Ismaili me mesazh emocionues për martesën e motrës (Foto)

arilena

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismajli.
Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë.
Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të ditur Adelina përmes një fotografie që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.
Adelina është shprehur tejet e lumtur për motrën e saj.“E+A ju më keni bërë personin më të lumtur dashuriiiiiiiiii”, kishte lënë mbishkrim Adelina.
Ndërkohë Adelina ka marr urime për Emën nga fansat e saj.
Kujtojmë se këngëtarja e njohur është e martuar me Valin dhe pak kohë më parë janë bërë prindër të një djali të ëmbël që e pagëzuan me emrin Uliks.
Kliko videon me poshte…

To Top