Këngëtarja Adelina Ismaili muaj më parë u rikthye në ekran.
Por, kësaj radhe jo në rolin e këngëtares por në rolin e aktores në serialin “O sa mirë”, shkruan lajmi.net.

Adelina ka vendosur që këto ditë t’i lërë pas angazhimet në muzikë dhe të pushojë për pak ditë në plazh.

Në rrjete sociale, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet atraktive në bikini, derisa po merrte rrezet e diellit.

Kujtojmë që Adelina është nënë e një djali që e ka pagëzuar me emrin Uliks, ndërsa si çdo herë vazhdon të ketë linja perfekte trupore. /Lajmi.net/

???

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Loading...