Adelina qysh nga shtatzënia ka shpeshtuar daljet dhe imazhet janë të një pas njëshme, por edhe një gjë tjetër është se ajo çdo ditë po shkon duke u zbukuruar, shkruan Kosovarja.
Kuptohet se gjatë kësaj periudhe ajo është distancuar nga muzika dhe çdo gjë që ajo bënë është përkushtimi ndaj vetës dhe bebit që pritet të vije në korrik të këtij viti. Përjetimi më I bukur I një femre është pritja e ëmbël e të bërit nënë, Adelina shihet një nënë shumë aktive dhe trendi. Imazhet që ajo sjell për ndjekësit e saj janë nga vetura. Edhe kjo e fundit është po nga vendi I njëjtë por sot pak më ndryshe.

Edhe pse siç thuhet shtatzënia të jep shumë nxehtësi apo temperaturat e trupit janë të larta si duket Adelina ka të ftohtë pasi që është mbështjella e tëra me këtë pellush prej leshi. /Kosovarja/

Lexo më shumë në: http://kosovarja.us/showbiz/

Loading...