Adelina me bashkëshortin kanë dalë bashkë dhe këngëtarja ka hyrë ‘live’ në Instagram.

Duket se këngëtares maqedonase më nuk e ka problem ta publikojë burrin e saj para kamerës.

Në një video ku hyri drejpërdrejt në Instagram, Adelina u përball me pyetje të shumta.

Ajo kishte dalë bashkë me burrin e saj duke e lënë të vetëm djalin, për të cilin tha se po mërzitet.

E pyetur nëse mund ta publikonte burrin para kamerës, Adelina pa hezitim e publikon

Loading...