ShowBiz

Adelina Tahiri në Bullgari, ja kush po e shoqëron

adelina_tahiri1_21_12_2017_10_44_22_782-e1513849523632-1200x630-650x358

Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në
kryetitujt e medieve rozë.
Fejesa e saj me biznesmenin maqedonas, i cili është disa vite më i moshuar se ajo, kishte
bërë bujë në medie, shkruan lajmi.net.
Megjithatë, këngëtarja po vazhdon të shijojë ditët e lumtura pranë të fejuarit dhe familjes
së saj, të cilët janë shumë të vlefshëm për të.
Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën
shfaqet nga një ambient skijimi në Bullgari.
Në këto pushime, Adelina po shoqërohet nga motra e saj, që të dyja duket se po kalojnë
çaste të bukura atje. /Lajmi.net/

aaa-4 hhjhj

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top