Daja po bëhet gati për fëmijën e Adelinës?! Ka kohë që media rozë po qarkullon lajmi se Adelina Tahiri është shtatzënë, por deri tani nuk ka pasur asnjë konfirmim nga këngëtarja. Mirëpo, një postim që Edmondi,  vëllai i Adelinës ka bërë në rrjetin social Instagram i ka shtuar dyshimet se Adelina është shtatzënë. Ai ka treguar disa rroba që ka blerë për një fëmijë, të cilat janë super luksoze, të markës së njohur Gucci dhe mund të jenë për fëmijën e Adelinës. Ndryshe, kujtojmë se muaj më parë Adelina Tahiri i ka dhënë fund beqarisë, ajo është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov./21Media

 

 

Loading...