Është shtatzënë.

Por, Adelina Tahiri asnjëherë nuk përton që të tregojë se sa mirë po i ecën shtatzënia, shkruan lajmi.net

Ajo sot në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se është brenda në veturë.

Me këtë rast, Adelina ekspozoi barkun e fryrë, pak nga gjoksi dhe veturën luksoze./Lajmi.net/

screenshot_1