ShowBiz

Afërdita Dreshaj ka të nxehtë (Foto)

AferditaDreshaj-780x439

Ish Miss-Kosova dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj këto ditë po i kalon të nxehta.

Për Afërditën nuk paraqesin problem temperaturat e ulëta.

Kjo pasi që ajo po gjendet në Miami, transmeton gazeta Express.

Ajo ka postuar fotografi ku edhe duke shumë bukur. Gazeta Express

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top