Shpallja e Shkëndijës së Tetovës kampion në ligën e futbollit vendor është dëshmia më e mirë se përkushtimi dhe puna detyrimisht valorizohen. Ky është moment mburrjeje dhe nderi për të gjithë tifozët kuqezi, por edhe për të gjithë futbolldashësit në vend.
Urime Shkëndija! Ju faleminderit që na bëni të ndjehemi krenarë me ju!
Afrim Gashi

Loading...