Është njëra ndër femrat më të përfolura të estradës sonë, meqë njihet si e dashura e këngëtarit Blero Muharremi, por edhe falë sharmit të saj dhe bukurisë mahnitëse.

Tashmë është e qartë se po flitet për Afrona Dikën, e cila së bashku me të dashurin e saj po kalojnë momente të jashtëzakonshme në Maroko, ku kanë zgjedhur t’i bëjnë pushimet këtë verë.

E natyrisht, këtë argëtim në prani të njëri-tjetrit, me doemos po e ndajnë me ndjekësit e tyre, shkruan Kosovarja.

Kësaj radhe, Afrona ka publikuar një imazh tejet joshëse, me veshje verore që vënë në pah aq mirë linjat tipike prej modeleje.

/Kosovarja/

Loading...