Françeska Jaçe ka ndezur sërish rrjetin me publikimin e saj më të fundit.
Sigurisht që këto pamje nuk kanë nevojë për shumë koment dhe jo më kot ajo e ka lënë publikimin pa një dixhiturë.

Modelja ka provokuar me tanga teksa realizon këto foto artistike, të cilat i nxjerrin në pah të pasmet e saj bombastike.

Vetëm pak ditë më parë ajo u akuzua se ka përdorur photoshop në publikimet e saj dhe si për të vërtetuar të kundërtën ish banorja e Big Brother ka ndarë një video ku shfaqej thuajse e zhveshur para pasqyrës. /Gazeta Express/

 

Loading...