Aksident i rëndë në Çair të Shkupit

Mbrëmë rreth orës 19.20 në Çairi të Shkupit, ka ndodhur një aksident mes një veture “Golf 4” dhe një “Audi”, me targa të Shkupit, me crast u lëndua rëndë një person. Personi i lënduari është dërguar menjëherë në spitalin e Shkupit ende nuk dihet për shëndetin e tij, por dëshmitarët thonë se aksidenti ishte i tmerrshëm.

Loading...