Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur rreth orës 23:40 mesnatën e sotme në Maminas.Një taksi është përplasur me një karburant dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe një vajzë.Pamjet e mbërritura në redaksinë e JOQ.al janë mjaft të rënda.Në to mund të shihet mjeti i cili është kthyer përmbys dhe trupi i taksistit i nxjerrë nga makina.Trupi i vajzës duket se është brenda, ndërkohë sipas raportuesve për JOQ.al thuhet se ka dhe të tjerë të plagosur…Per ti pare fotot dhe videot kliko ne reklamen me poshte:

Loading...