Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në orët e pasditës në Shkup, në bulevardin :Boris Trajkovski”, përballë fabrikës së kimikateve “Ohis”, njofton SHENJA.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, ndërsa ende nuk dihet për shkaqet e aksidentit dhe për gjendjen e personave pjesmarrës në aksident. /SHENJA/

Loading...