Aksident në rrugën Ilinden në Shkup, ka të lënduar

Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën Ilinden në Shkup, ku vetura ka humbur kontrollin dhe është
përplasur me shtyllat elektrike, njofton Pa Censurë.
Vozitësi o veturës menjëherë është dërguar me urgjencë në Spital, teksa MPB ka dalur në vend të
ngjarjes.
Priten detaje për rastin…

Loading...