Menjëherë ajo është dërguar në spital, ku ka ndërruar jetë sot.

Një 23-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e djeshme në Tiranë.

Ngjarja ndodhi dje në rrugën “Ferit Xhajko”, ku një 23-vjeçare me emrin Eleni Ç. është përplasur nga një automjet.

Menjëherë ajo është dërguar në spital, ku ka ndërruar jetë sot.

Policia njofton se ka shpallur në kërkim autorin e aksidentit dhe po punon për kapjen e tij.

Loading...