Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur dje në mëngjes në komunën e Shkupit e Çairit, transmeton Gazeta Express.

Siç raporton Telegraf, në rrugë “Xhon Kenedi” në Çair, në ora 10, një veturë e markës “Audi” me tagra të Shkupit është ndeshur me një motoçikletë dhe si rezultat motoçiklisti ka pësuar lëndime i cili është dërguar me urgjencë në spital./Gazeta Express/