Deniz Baysal i ka dhënë fund beqarisë.

Aktorja e njohur turke, Deniz Baysal dhe solisti i grupi Kolpha, Baris Yurtçu, janë fejuar me një ceremoni tradicionale.

Çifti i famshëm vendosën që fejesën ta bëjnë me rrethin e ngushtë familjar me të gjitha detajet tradicionale.

Deniz dhe Baris janë tash e një muaj bashkë, ndërsa kanë paralajmëruar që kurorëzimin do ta bëjnë në vitin 2019.

Kujtojmë që aktorja Deniz Baysal u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat”.

Loading...