Alba Hoxha është prezantuese e motit në TVKLAN dhe ditën e sotme ka publikuar një video ku shfaqet duke parashikuar motin, mirëpo në një moment ajo i ka habitur të gjithë shikuesit teksa ngre këmbët për të treguar qytetet e Shqipërisë.

Më pas duke qeshur, Alba ka filluar të kërcejë, duke marrë menjëherë reagimin e fansave në komente, të cilët i tregonin se ishin argëtuar e kishin qeshur me videon e saj.

? (P.s tek Part 3 do parashikojme jo vetem motin por dhe ndeshjet ⚽️)

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on