Këngëtaraj shqiptare Albërie Hadërgjonaj ka befasuar me postimet e saj më të fundit.

Ajo shfaqet krejtësisht ndryshe dhe pak kush mund ta njohë se është ajo.

Gjyshja më sexy e skenës shqiptare ka lyer flokët në brune shumë të errët dhe tualeti e ka bërë të mos duket e njëjta.

Shpesh Albëria është vënën në qendër të sulemve se ka kryer shumë kirurgji plastike. Mos vallë sërish ka bërë diçka me fytyrën e saj…? Ndër të tjera Albëria nuk tregon aspak moshën e vërtetë, ajo duket mjaft rinore.

Pasi të shikoni fotot e këngëtares dhe ju do të jeni të të njëjtit mendim se shumëçka ka ndryshuar me të. /Gazeta Express/ 

 

Loading...