Ezgjan Alioski ka shënuar golin e parë për Leeds në sezonin e ri në Championchip. Pas asistit prej 1-2, si mysafir te Derbi Kaunti, shqiptari shënoi për rezultatin përfundimtar 1-4.

Në fakt, Alioski edhe njëherë tregoi instiktin e tij për gol dhe me goditje precize me kokë në minutën e 64-t e mposhti portierin Karson.

Leeds ka dy fitore prej dy ndeshjeve dhe një fillim ideal në sezonin e ri.

Marching On Together@motforum

ALIOSKI GOAL: Derby County 1, Leeds Unit

Loading...