Cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.
Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi ka rrëmbyer vëmendje që nga martesa e saj me aktorin e shumë pëlqyer nga shqiptarët “Çënar”, emri i vërtetë i të cilit është Tolgahan Sayisman, shkruan lajmi net.

Ajo është e ndjekur nga më shumë se 450 mijë ndjekës nga të cilët merr pëlqime dhe komente të shumta.

Një video që ka publikuar së fundmi në llogarinë personale, Instagram Abazi shfaqet mjaft e ëmbël teksa këndon këngën e preferuar të saj.

“Kënga ime e preferuar, Delicate”, këngë kjo e Taylor Swift.

Duhet theksuar se Almeda, aktualisht është duke bërë një jetë mes Tiranës dhe Stambollit pasi që është nikoqire e edicionit të sivjetmë të “Dance with me”. /Lajmi.net/

literally my favorite song lately… #delicate ?

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Loading...