Tashmë është e martuar.
Por, kjo gjë nuk e pengon Angela Martinin që të bëj fotografi provokuese, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka veshur një fustan në formë rrjete, që ia kishte nxjerrë të brendshmet dhe të pasmet bombastike.

“Vetëm një grua” janë fjalët lënë fotos./Lajmi.net/

Just a Wifey ? @artankorenica @vjosamakeup_pro @altinhairartist #LA

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Loading...