Modelja Angela Martini u është kthyer pozave të saj vrastare.

Këtë herë modelja ka preferuar të pozojë bardh e zi dhe nuk mund të ishte më tunduese.

Vetëm para pak ditësh Angela na prezantoi me një pjesë të setit më të fundit fotografik.

Pas fotove provokuese u tha se Angela do të kthehej në shqipëri me një program të vetin në Top Channel. Por më pas u vërtetua se do të jetë një nga protagonistet e programit 12 Vip.

Bashkëshortja e miliarderit rumun nuk mund të qëndronte për shumë gjatë larg pasionit të saj, ashtu siç ishte premtuar.

Loading...