ShowBiz

Angelina po thahet çdo ditë e më shumë, kjo është gjendja e saj e fundit

aa_1510579687-9672901

Aktorja e njohur Angelina Jolie, edhe kësaj radhë u pa përplot elegancë, teksa u shfaq në Los Angelos.

Jolie e cila ka kohë që u divorcua nga bashkëshorti i saj, aktori i famshëm, Brad Pitt, u pa teksa po shoqërohej me disa miq meshkuj.

42 vjeçarja, për të cilën vitet janë vetëm numër, po mbante të veshur një xhaketë ngjyr qymyr druri ndërsa e kishte kombinuar me një fustan të zi, transmeton Klan Kosova.
Si gjithnjë nuk i mungoi dhe stili i mahnitshëm i veçantë i flokëve të saj!

 

To Top