I pyetur nga gazetarët, gjatë preskonferencës për media, për mosgrumbullimin e sulmuesit të Shkëndijës, Besart Ibraimi, seleksionuesi i Maqedonisë në futboll, Igor Angellovski, me këtë përgjigje:

“Sa i përket Besart Ibraimit, unë nuk do t’i kualifikojë karakteristikat e secilit vec e vec, por them se këto që i kam ftuar iu jap përparësi sepse me paraqitjet e tyre në reprezentacion kanë treguar se meritojmë të ftohen”.

Trajneri Angellovski gjatë ditës së mërkurë pubklikoi listën  e tij për dy ndeshjet eliminatore të Ligës së Kombeve si mysafirë kundër Gjibraltarit (6 shtator) dhe Armenisë (9 shtator) në Shkup./lajm

Deklaratën e  Angellovskit mund ta ndiqni nga minuta e 4:30.

Igor Angellovski publikon listën për ndeshjet e shtatorit:Jemi favorit, po ndjekim situatën rreth Ademit

Igor Angellovski publikon listën për ndeshjet e shtatorit:Jemi favorit, po ndjekim situatën rreth Ademit

Gepostet von Lajm TV am Mittwoch, 29. August 2018

Loading...