Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale disa video ku shfaqet sëbashku me bashkëshortin e saj Dragos.

Ajo ka ndarë me ndjekësit momente të ëmbla ku janë duke kërcyer dhe duke u puthur me njëri-tjetrin. Kujtojmë që çifti disa muaj më parë bëri një dasëm të beftë në Las Vegas ku i thanë “po” njëri-tjetrit./Gazeta Express/

Loading...