Era Istrefi sapo ka publikuar dueti duetin me artistin e njohur Steve Aoki.

Bëhet fjalë për duetin me titull “Anything more”, këngë e cila vjen si pjesë e albumit më të ri të Aokit.

Kjo këngë vjen vetëm në versionin audio, ndërsa Era Istrefi mahnit me zërin e veçantë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re me titull “Anything more” nga Era Istrefi dhe Steve Aoki.

Loading...