Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Ajo një ditë me parë ka qenë të frizeri dhe ka ndyshuar sitlin e saj, duke i drejtuar foktët. Këtë ndryshim Ariana e ka nda edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ndërsa sot, Ardiana është shfaqur shumë serioze, mos nuk i ka pëlyqer ky ndyshim qe ka bërë ajo burri të saj Erlamit. /ORAinfo/

Loading...