Aktori Xhevdet Jashari, i cili u bë i njohur për publikun shqiptar me rolin e Arifhikmetit në serialin O sa mirë, ka vizituar këto ditë viset ekzotike të Azisë

E në këtë rast, ai është parë i shoqëruar me një bukuroshe, por vizita më interesante e Arifhikmetit ishte ajo që ja bëri Breshkave të mëdha.

Ai është parë në një kopsht të këtyre Breshkave, por nuk ka treguar se në cilin vend.

Por, zakonisht Breshka të këtilla jetojnë në territorin e Tajlandës në Azi dhe në Zelandën e Re.

Arifhikmeti nuk është frikësuar dhe është futur në mesin e tyre.

Ndryshe, pas përfundimit të rolit të tij në serialin “O sa mirë”, aktori që luante Arifhikmetin nga Tetova është duke bërë karrierë jashtë trojeve shqiptare, kryesisht në Gjermani bashkë me Blerim Destanin. /GazetaExpress/

 

Loading...