Arrestohen dy persona për vrasjen në Reçicë, ja kush janë!

Arrestohen dy persona për vrasjen në Reçicë. Sipas informatave policore janë arrestuar personat me iniciale B.R. nga Kumanova dhe L.B. shtetas i Shqipërisë.
Vrasja ndodhi pas orës 19, ku ka mbetur i vrarë N.R. nga Kumanova.

Loading...