Disa pamje të publikuara nga portali “Syri.net” tregojnë aktorin e humorit Albano Bogdo teksa shoqerohet nga forca të shumta policie. Ai duket teksa zbret nga banesa, i prangosur. Nuk dihen shkaqet dhe asnjë detaj tjetër në lidhje me ngjarjen.

auto_albano_bogdo_11505988943-576x1024

auto_albano_bogdo_21505988945-576x1024

Loading...