Është arrestuar një grua nën dyshimi që ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar në qytetin e Vushtrrisë.
Njësitet policore të Kosovës kanë konfiskuar një pistoletë dhe karikator të zbrazët.

Pas intervistimit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Loading...