Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Han të Elezit i cili dyshohet për pjesëmarrje në luftën në Siri.

Sipas burimeve të KosovaPress-it, i dyshuari është arrestuar sot në orën gjashtë të mëngjesit.

Tek ky i dyshuar Policia ka gjetur dhe ka konfiskuar dy armë.

Loading...