Të hënën në Prizren është arrestuar një i dyshuar pasi që ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës, përcjell Klan Kosova.

I dyshuari ishte në gjendje të dehur dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.