Maqedoni

Arrestohet personi te i cili u gjetën lëndë narkotike

marihuana-1200x630

Një person i komunitetit egjiptas është arrestuar në Pejë, pasi që gjatë kontrollimit të tij i është gjetur dhe konfiskuar sasi e dyshuar narkotike.

Pas verifikimi, ka rezultuar se i njëjti kërkohet me urdhër arresti.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top