Deputeti i BDI-së, Artan Grubi sot është bërë baba për herë të tretë, transmeton Telegrafi.

Ai në profilin e tij zyrtar në Facebook ka postuar një fotografi të djalit të tij të porsalindur. Djali do të pagëzohet me emrin Epir Grubi, të paktën vet e ka bërë të ditur deputeti në Facebook.

‘Gëzimi bëhet kuptimplotë kur ndahet me miq dhe dashamirë. Sot, më 5 Maj, në ditën e më të mirëve të kombit, Hera dhe Juna u bënë me vëlla, ndërsa Albina dhe unë me një djal të cilin kemi vendosur ta pagëzojmë Epir Grubi’, shkruan Grubi.

Loading...