Të dya janë shumë të komentuara në shtypin rozë.

Shkak i kësaj gjithmonë fotografitë provokative që i postojnë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Ani pse Kim është njëra ndër femrat që ndiqet më së shumti në Instagram dhe këtu ia kalon Anastasia Kvitkos, kjo e fundit ka filluar që t’i shpeshtojë pozat joshëse duke e lënë kështu nën hije bukuroshen zeshkane, Kim.

Anastasia në llogarinë e saj në këtë rrjet social me fokus të veçantë vë gjoksin dhe vithet.

Ajo çfarë e bën të jetë një hap përpara ‘rivales’ të saj është gjoksi bombastik, kështu duke e ‘detyruar’ edhe Kim-in që t’i kushtojë vëmendje edhe pjesës së sipërme të trupit dhe të vesh bikini të vogla në mënyrë që gjoksi i saj të duket më i madh.

Duhet kujtuar se prapë se prapë Kim Kardashian ndiqet nga 118 milionë njerëz nërsa Anastasia nga më shumë se 8 milion./Lajmi.net/

      

   

   

Loading...