Modelja seksi Aurela Hoxha është lidhur ngushtë me ndjekësit.

Kjo vihet re pasi ajo nuk lë ditë pa ndarë me ta në Instagram, shkruan lajmi.net

Së fundmi ka publikuar disa imazhe ku shihet duke e incizuar veten në shtrat dhe ani pse e veshur duket seksi.

Aurelën jemi mësuar ta shohim nudo e gjysmë nudo në fotosesionet që publikon dhe emri i saj komentohet për linjat seksi./Lajmi.net/

 screenshot_3 screenshot_1

Loading...