Një nga femrat shqiptare më së të përfolura në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale është edhe modelja dhe blogerja Aurela Hoxha.

Ajo krahas jetës luksoze që bën komentohet shumë edhe për pozat provokative që bën.

Së fundmi ajo vjen me një fotografi nga rruga, ku shfaqet në të bardhë. E ajo që bie në sy është pikërisht gjoksi i saj.

Ndryshe Aurela së fundmi prezantoi edhe linjën e saj të rrobave të banjos, koleksion ky privat i saj./Indeksonline/

Loading...