Aurela Hoxha shquhet si njëra ndër modelet më joshëse shqiptare.
Ajo lirshëm mund të thuhet se kur publikon imazhe në rrjete sociale, çmend ndjekësit teksa vë në pah format trupore, shkruan lajmi net.

E tillë është edhe në imazhin e fundit kur shfaqet seksi në një palë bikini, e që i gjithë fokusi është tek të pasmet e mëdha.

Kjo foto e modeles Hoxha, ka marrë pëlqime dhe komente të ndryshme nga fansat e shumtë që ajo ka.

Vlen të ceket se Aurela përpos që njihet si modele ajo së fundmi ka sfiduar veten edhe si aktore që së shpejti do e shohim në një rol filmik. /Lajmi.net/

can i have some ? please ?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on