Se është njëra ndër modelet më seksi shqiptare këtë Aurela Hoxha e ka dëshmuar shumë shpesh.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, Hoxha pothuajse çdo ditë publikon imazhe nga më të ndryshmet dhe mjaft provokuese.

?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Loading...