Aurela Hoxha është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Ajo veçmas përfolet për pozat e saj të nxehta, por edhe për jetën luksoze që bën.

Së fundmi Aurela ka postuar një fotografi dhe një video në llogarinë e saj Instagram ku shfaqet goxha me stil dhe tejet atraktive, teksa bën lëvizje provokative.

 

 

Loading...