ShowBiz

Aurela super seksi nga shtrati, shikoni çfarë poza bën e veshur vetëm me… (VIDEO)

aurela-750x430

E do shumë aparatin e fotografisë.

Prandaj, Aurela Hoxha shpesh bën fotosete, ku ndër tjera tregon edhe bukurinë e saj dhe po ashtu e zhvillon profesionin që ka.

Ajo në Instagram ka hedhur një video, ku shihet se është në një shtrat, duke u fotografuar.

Por pozat që merrte dhe veshja provokative bënin, që bukuroshja shqiptare ta ngacmojë fort imagjinatën mashkullore.

tender and softly 🔮

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top