Sot është zhvilluar ndeshja mes Arsenal dhe Liverpool.

Azet, reperi nga Podujeva që po zhvillon karrierë në Gjermani, ka ndjekur nga afër këtë ndeshje.

Madje, pas përfundimit të ndeshjes, ai u takua me futbollistin Shkodran Mustafi, i cili luan për skuadrën e Arsenalit.

Azet e quan me epitetin “Mbret” futbollistin, ndërsa e falënderoi për ftesën dhe mikpritjen që i ka bërë.

Pë ndryshe, Azet nuk po ndalet së punuari projekte të reja muzikore, së shpejti vjen me këngë të re.

Image
Loading...